OBIEKT
na
SPRZEDAŻ
1 490 000 PLN
3 547,62 PLN/m2
PODKOWA LEŚNA
ul. Gołębia
Opis
Kultowa restauracja Biały Dworek w Podkowie Leśnej na sprzedaż !!!
Oferujemy do sprzedaży obiekt o powierzchni całkowitej ponad 400 m2, położony na działce 1 500 m2, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 719 Warszawa - Żyrardów.

Budynek został zaprojektowany jako restauracja o powierzchni gastronomicznej 220 m2 z częścią biurowo-mieszkalną 150 m2 i jest doskonale przystosowany do funkcji, którą pełni. Otoczony zielenią starodrzewu, zagospodarowanym ogrodem, licznymi nasadzeniami i wspaniale spełnia swoją rolę.

Restauracja Biały Dworek od 1991 r serwuje menu kuchni staropolskiej i wykwintne dania oparte na tradycji kuchni dworów szlacheckich. To tutaj, mieszkańcy Podkowy Leśnej, Milanówka, Komorowa czy Otrębus organizują wesela, chrzciny, komunie, konsolacje. To do Białego Dworku przychodzą całe rodziny na niedzielny obiad. To w tej właśnie restauracji spotykają się znajomi i przyjaciele, aby w rodzinnej atmosferze jeszcze raz nacieszyć podniebienie smakiem wyszukanych dań lub potraw, których smak pamiętamy z dzieciństwa…

Jest możliwość wydzierżawienia lub zakupu od gminy sąsiedniej działki o powierzchni 2 200 m2 i rozszerzenia działalności. Vis a vis restauracji (przy drodze nr 719) znajduje się centrum handlowe Podkowa Leśna.
Zachęcamy do bliższego zapoznania się z tą nietuzinkową nieruchomością.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości.
Szczegóły oferty

Powierzchnia działki1 500 m2

Przeznaczenie (obiekt)Gastronomiczne

Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)Handlowo/Usługowe

Liczba pięter1

Rodzaj budynkuRestauracja

Rok budowy1990

PrądTak

TarasTak