MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
599 000 PLN
9 661,29 PLN/m2
WARSZAWABielany
ul. Wergiliusza
Opis
Przedstawiamy Państwu jasne i przestronne, 62-metrowe mieszkanie, położone przy ul. Wergiliusza 7 na warszawskich Bielanach. Znajduje się ono na kameralnym, ogrodzonym osiedlu, w doskonałym punkcie komunikacyjnym – 200 metrów od wejścia do stacji Metro Wawrzyszew.

Inwestycja "Sady Wergilusza" została zrealizowana przez renomowanego developera Yuniwersal Podlaski.

Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, toalety, hollu, loggi i komórki lokatorskiej. Z okien salonu i sypialni rozciąga się widok na otwartą przestrzeń z zielenią. Ekspozycja okien salonu (z 6-metrową loggią przez całą jego długość) i sypialni - wschód i północ.

Mieszkanie położone jest na podwyższonym parterze, dzięki czemu przyszli Właściciele nie muszą obawiać się utraty prywatności. Zostało wykończone z dbałością o szczegóły, przy użyciu wysokiej jakości materiałów, w salonie jest klimatyzacja. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni 2,5 m2.

Obecnie nieruchomość przystosowana jest pod potrzeby funkcjonującego wewnątrz Salonu Kosmetycznego – dobra oferta dla inwestora komercyjnego, szukającego lokalu usługowego. Jednocześnie przywrócenie pełnej funkcjonalności mieszkalnej nie pociągnie za sobą nadmiernych nakładów finansowych.

Wirtualna Prezentacja i załączone zdjęcia pokazują obecny układ pomieszczeń, dedykowany działalności usługowej (powiększony holl, nieco mniejsza sypialnia). Możliwy jest powrót do pierwotnego układu mieszkalnego, poprzez przestawienie jednej ścianki działowej.

Układ mieszkalny przedstawia załączony na zdjęciu plan.

W pobliżu liczne punkty handlowe i usługowe, sklepy, banki, apteki, punkty gastronomiczne, poczta, szkoły oraz przedszkole, Akademia Wychowania Fizycznego, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Szpital Bielański. Miłośników spacerów i zieleni usatysfakcjonuje pobliski Las Bielański, liczne ścieżki rowerowe, parki linowe i inne obiekty umożliwiające aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu.

Kompleksem zarządza prężnie działająca Wspólnota, wszystkie prace konserwacyjne wykonywane są na bieżąco.
Stan prawny mieszkania i gruntu – własność z Księgą Wieczystą.

Nieruchomość położona jest w świetnym punkcie komunikacyjnym. Zmotoryzowanych ucieszy dostęp do kluczowych węzłów komunikacyjnych – trasy S8 i krajowej 7, które umożliwiają szybki dojazd do każdej części miasta. Przy osiedlu stacja Metra Wawrzyszew, przystanki autobusowe, co gwarantuje sprawne połączenie z Centrum – dojazd w 15 minut.

W pobliżu dostępne są bezpłatne miejsca parkingowe, istnieje również możliwość dokupienia lub wynajmu miejsc postojowych w garażu podziemnym.

W naszej wyłącznej ofercie jest również mieszkanie w tym samym budynku, o powierzchni 46 metrów, znajdujące się na 5. piętrze (osobne ogłoszenie). Zapraszam do kontaktu w sprawie obydwu nieruchomości.

Zapraszam na prezentacje, jestem wyłącznym pełnomocnikiem Właścicieli przy sprzedaży tej nieruchomości.
Szczegóły oferty

Rodzaj budynkuNiski blok

MateriałMieszany

Liczba pięter8

WindaTak

Ciepła wodaWodociąg miejski

KlimatyzacjaTak

TelefonTak

InternetTak