LOKAL
na
WYNAJEM
660 PLN
60 PLN/m2
GRODZISK MAZOWIECKI
ul. R. Traugutta
Opis
Jeśli chcesz "wyprowadzić" biuro ze swojego domu, bo Twoja firma się rozrasta i nie wystarczy mały gabinet przy sypialni bądź kąt w salonie na biurko i regał z dokumentami, to ta oferta jest dla Ciebie.

Do wynajęcia od zaraz jest lokal biurowy o powierzchni 11 m2. Usytuowany na parterze w budynku biurowym, zlokalizowanym w przemysłowej części Grodziska Maz., przy drodze wojewódzkiej nr 579 w kierunku Błonia.

Lokal dobrze doświetlony, świeżo odmalowany z wykładziną na podłodze. Do dyspozycji najemcy stałe łącze internetowe (światłowód). Jest możliwość umeblowania lokalu w podstawowe meble biurowe. Doskonały na prowadzenie wszelkiej działalności biurowej np. biuro rachunkowe, doradztwo podatkowe, ubezpieczenia, itp. Do wynajęcia jest również większy lokal o powierzchni 23 m2, usytuowany na Ip.

Czynsz za najem obejmuje CO i wodę, dodatkowy koszt dla najemcy stanowi energia elektryczna wg zużycia (podlicznik). Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Do podanej wysokości czynszu należy doliczyć podatek VAT.

Sąsiedztwo zabudowy związanej z przemysłem, produkcją i usługami. Do centrum miasta i dworca PKP ok.2 km .

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości.
Szczegóły oferty

Piętro1

Liczba pięter2

Rodzaj budynkuBudynek biurowy

Przeznaczenie (lokal)Biurowe

Przeznaczenie dodatkowe (lokal)Inne, Inne

Stan budynkuBardzo dobry

Parking naziemnyTak

WodaTak