LOKAL
na
SPRZEDAŻ
990 000 PLN
3 753,84 PLN/m2
SOCHACZEW
ul. Warszawska
Opis
Na sprzedaż lub do wynajęcia lokal handlowo-usługowy działający od kilkunastu lat, położony w ścisłym centrum Sochaczewa przy skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Alei 600-lecia.

Nieruchomość o powierzchni 263,73 m2 położona jest na parterze 4-piętrowego budynku mieszkalnego. W jej skład wchodzi obecnie 12 wydzielonych pomieszczeń będących salami sprzedaży, magazynami, pomieszczeniami biurowymi, socjalnymi i sanitarnymi. Lokal w stanie gotowym do rozpoczęcia działalności. Istnieje możliwość podziału nieruchomości na 3 niezależne lokale lub możliwość dowolnej aranżacji poprzez przesunięcie bądź likwidację ścianek działowych w celu dostosowania pomieszczeń do własnych potrzeb.

Od strony podwórka znajduje się podjazd w postaci rampy, co umożliwia wygodne dostarczenie towaru do magazynów, znajdujących się z tyłu lokalu. Jednym z wielu atutów nieruchomości jest duża, przeszklona witryna i rzucające się w oczy atrakcyjne wejście tuż przy ciągu pieszym i skrzyżowaniu dwóch głównych ulic miasta. W pobliżu bloki mieszkalne, banki, inne lokale usługowo-handlowe. Miejsce bardzo ruchliwe, z dużym przepływem mieszkańców miasta.
Idealna lokalizacja, szeroka możliwość wykorzystania lokalu pod działalność administracyjną, usługowo-handlową, gastronomiczną, kulturalną oraz rzemiosła, stanowią o dużej atrakcyjności oferowanej nieruchomości.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości.
Szczegóły oferty

Cena990 000 PLN

Cena za m23 753,84 PLN

Powierzchnia263,73 m2

Liczba pięter4

Liczba pokoi12

PrzeznaczenieHandlowo/Usługowe

Przeznaczenie dodatkowe (lokal)Biurowe, Inne, Medyczne, Sportowo/Rekreacyjne, Gastronomiczne, Handlowo/Usługowe, Inne

Stan budynkuBardzo dobry