LOKAL
na
SPRZEDAŻ
1 190 000 PLN
4 512,19 PLN/m2
SOCHACZEW
ul. Warszawska
Opis
Lokal handlowo-usługowy działający od kilkunastu lat, położony w ścisłym centrum Sochaczewa przy skrzyżowaniu ulic Warszawskiej i Alei 600-lecia.

Nieruchomość o powierzchni 263,73 m2 położona jest na parterze 4-piętrowego budynku mieszkalnego. W jej skład wchodzi obecnie 12 wydzielonych pomieszczeń będących salami sprzedaży, magazynami, pomieszczeniami biurowymi, socjalnymi i sanitarnymi. Lokal w stanie gotowym do rozpoczęcia działalności. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji poprzez przesunięcie bądź likwidację ścianek działowych w celu dostosowania pomieszczeń do własnych potrzeb.

Od strony podwórka znajduje się podjazd w postaci rampy, co umożliwia wygodne dostarczenie towaru do magazynów, znajdujących się z tyłu lokalu. Jednym z wielu atutów nieruchomości jest duża, przeszklona witryna i rzucające się w oczy atrakcyjne wejście tuż przy ciągu pieszym i skrzyżowaniu dwóch głównych ulic miasta. W pobliżu bloki mieszkalne, banki, inne lokale usługowo-handlowe. Miejsce bardzo ruchliwe, z dużym przepływem mieszkańców miasta.
Idealna lokalizacja, szeroka możliwość wykorzystania lokalu pod działalność administracyjną, usługowo-handlową, gastronomiczną, kulturalną oraz rzemiosła, stanowią o dużej atrakcyjności oferowanej nieruchomości.

Polecam i zapraszam na prezentację - agentka prowadząca: Dagmara Kłok, tel. +48 788 784 465
Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości.
Szczegóły oferty

Liczba pięter4

Rok budowy1986

Rodzaj budynkuMieszkalno-biurowy

Przeznaczenie (lokal)Handlowo/Usługowe

Przeznaczenie dodatkowe (lokal)Biurowe, Inne, Medyczne, Sportowo/Rekreacyjne, Gastronomiczne, Handlowo/Usługowe, Inne

Liczba pokoi12

Stan budynkuBardzo dobry

Zaplecze socjalneTak