Klaudyn

ul. Johanna Straussa

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Numer oferty
8036470
Powierzchnia działki
1 118 m2
Powierzchnia użytkowa
200 m2
Rok budowy
2008
Liczba pokoi
6
Stan budynku
Idealny
Typ domu
Willa
Prąd
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Ciepła woda
Pompa ciepła, Geotermalne
Rodzaj ogrzewania
Pompa ciepła
Liczba tarasów
1
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Droga dojazdowa
Utwardzona
Siła
Tak
Materiał
Cegła
Kominek
Tak
Internet
Tak
Liczba łazienek
2
Garderoba
Tak

Opis nieruchomości

Poszukujesz przestronnego, eleganckiego i komfortowego domu w bezpośredniej bliskości Warszawy - obwodnica, metro? Ta oferta jest skierowana do Ciebie!

Oferujemy dom położony w gminie Stare Babice - Klaudyn, w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego.
Projekt nowoczesny, wyjątkowo przemyślany gwarantujący wygodę i komfort mieszkańcom. Sercem domu jest dwupoziomowa biblioteka pełniąca równocześnie funkcję gabinetu.Przestrzeń domu podzielona jest na strefę dzienną i wypoczynkową. Do użytku właścicieli są trzy sypialnie - największa z nich posiada własną łazienkę. Druga łazienka jest ogólnodostępna. Całość uzupełnia oddzielna kuchnia, jadalnia oraz obszerny salon z ogrodem zimowym - w bryle budynku znajduje się przeszklony taras.
Dom posiada ogrzewanie podłogowe zasilane geotermalną pompę ciepła (3 źródła) oraz rekuperacyjny system wymiany powietrza, zapewniający stały dostęp świeżego powietrza bez strat ciepła zimą i potrzeby używania klimatyzacji latem.
Zapraszam na pierwszy DOM OTWARTY w dn. 01.12.2018 w godz.11.00 -13.00, podczas którego bez zobowiązań będzie można zapoznać się z ofertą.
Dodatkowe informacje:
Poddasze
Dach ceramiczny
Podjazd do budynku - kostka brukowa
Automatyczna brama wjazdowa na posesję i do garażu
Oświetlenie ogrodowe i nawadniania - osobny hydrofor do ogrodu
Dwa własne ujęcia wody
Instalacje: antenowa (dwukanałowa), alarmowa, domofon
Udział w drodze dojazdowej

Kontakt

RE/MAX Family

Telefon:
22 724 98 28
Email:
family@remax-polska.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)