Brwinów

ul. Kępińska

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Numer oferty
646/2037/ODS
Powierzchnia działki
1 784 m2
Powierzchnia użytkowa
140 m2
Rok budowy
1986
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
5
Stan budynku
Do remontu
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Ciepła woda
Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania
Gazowe, CO własne
Liczba balkonów
2
Liczba tarasów
1
Piwnica
Tak
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Siła
Tak
Materiał
Cegła
Kominek
Tak
Internet
Tak
Liczba łazienek
2

Opis nieruchomości

Dom o powierzchni całkowitej 265 m2, wybudowany metodą tradycyjną w 1986 r, na działce o powierzchni 1784 m2.
Parter stanowi przestronny salon z kominkiem i wyjściem przez taras do ogrodu, kuchnia, gabinet i łazienka. Na piętrze znajdują się cztery pokoje i łazienka, strych nie jest użytkowy. Wnętrza przestronne i dobrze doświetlone, wymagają remontu. Dom jest cały podpiwniczony z garażem w bryle. Do budynku doprowadzone wszystkie media miejskie oraz woda z własnej studni.

Teren porośnięty głównie sosnami i dębami, jesienią można zbierać grzyby. Istnieje możliwość powiększenia terenu, w bardzo korzystnej cenie, o dodatkowe 1394 m2. W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna na działkach leśnych, tak charakterystycznych dla Brwinowa i Podkowy Leśnej.
Doskonałe połączenie z Warszawą dzięki kolejce WKD, drodze wojewódzkiej 719, trasie S8 dojazd przez Nadarzyn lub autostradą A2.

Zapraszam na prezentację. Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości.

Mapa

Kontakt

Łukasz Gilis

Łukasz Gilis

Agent/Współwłaściciel

Telefon:
+48 500 140 900
Mobile:
+48 22 724 98 28
Email:
lukasz.gilis@remax-polska.pl
Numer licencji:
5357

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)