Szczegóły oferty

Mszczonów

Mszczonów

Dom - sprzedaż 495 000 PLN 4 950 PLN/m2
100 m2  Pokoje: 3 1990 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu 
Siedlisko o powierzchni 8259 m2, położone w miejscowości Gąba w gminie Mszczonów. Na ogrodzonym i zagospodarowanym terenie stoi budynek mieszkalny, o powierzchni ok 100 m2, który w 2008 r przeszedł generalny remont. W domu są trzy pokoje, łazienka i duża kuchnia z jadalnią. Centralne ogrzewanie z pieca opalanego drewnem, ciepła woda z bojlera elektrycznego.
Budynki gospodarcze to murowana duża stodoła, która może pełnić rolę hali magazynowej lub przestronnego warsztatu oraz murowany, parterowy budynek o dowolnym przeznaczeniu.

Teren ogrodzony, monitorowany, położony w cichej i zielonej okolicy. Istnieje możliwość powiększenia areału i rozbudowy lub adaptacji istniejącej zabudowy na wiele możliwych sposobów. W sąsiedztwie tereny objęte planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości
Lokalizacja oferty

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.
 

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)