Milanówek

ul. Podleśna

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Numer oferty
612/2037/ODS
Powierzchnia działki
1 029 m2
Powierzchnia użytkowa
100 m2
Rok budowy
1984
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Do remontu
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Ujęcie wody
Miejska, Studnia
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Ciepła woda
Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania
CO własne, Gazowe
Liczba tarasów
1
Pomieszczenie gospodarcze
Tak
Piwnica
Tak
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Materiał
Pustak
Kominek
Tak
Liczba łazienek
1

Opis nieruchomości

Dom wolno stojący, parterowy, usytuowany przy ul. Podleśnej, stanowiącej granicę parkowej (tzw. konserwatorskiej) części miasta.

Budynek wzniesiony w centralnej części działki, w pierwszej połowie lat 80-tych składa się z 2 kondygnacji: tzw. przyziemia i wysokiego parteru. W budynku znajduje się również garaż oraz strych.

Powierzchnia użytkowa budynku mieszkalnego (parter) składa się z pokoju dziennego (27m2) z wyjściem na taras (od południa) i do ogrodu, oddzielnej kuchni (13,6m2), 3 sypialni (17,5+11,4+11,4), hallu (13m2) i łazienki (5,8m2). Tzw. przyziemie również zostało zagospodarowane, znajdują się tu 2 pokoje, kuchnia, łazienka i garaż z warsztatem.

Na posesji oprócz budynku mieszkalnego postawiono budynek gospodarczy o powierzchni 50 m2, wykorzystywany na prowadzenie działalności usługowej z oddzielnym wejściem na posesję (furtka). Oba budynki wymagają remontu. Do budynku podłączone wszystkie media miejskie, ogrzewanie gazowe.

Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przewidującym zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Sąsiedztwo domów jednorodzinnych otoczonych zielenią ogrodów. Do centrum miasta i dworca PKP ok. 2 km.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości

Mapa

Kontakt

Ilona Gilis

Ilona Gilis

Agent/Współwłaściciel

Telefon:
+48 502 200 717
Mobile:
+48 22 724 98 28
Email:
ilona.gilis@remax-polska.pl
Numer licencji:
20488

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)