Nadarzyn

ul. Szyszkowa

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Numer oferty
623/2037/ODS
Powierzchnia działki
1 463 m2
Powierzchnia użytkowa
95 m2
Rok budowy
1999
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
4
Stan budynku
Dobry
Typ domu
Wolnostojący
Gaz
Tak
Prąd
Tak
Miejska
Szambo - szczelne
Ciepła woda
Piec gazowy
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Liczba balkonów
1
Liczba tarasów
1
Piwnica
Tak
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Siła
Tak
Materiał
Pustak
Internet
Tak
Liczba łazienek
1
Garderoba
Tak

Opis nieruchomości

Dom o powierzchni użytkowej 95 m2, położony w Strzeniówce na granicy z Nadarzynem. Budynek z 1999 r. częściowo podpiwniczony, murowany, kryty blachą. Teren działki 1463 m2 starannie zagospodarowany od frontu (wschód) pięknym ogrodem, od strony tarasu (zachód) utrzymany charakter leśny.

Parter domu to salon z jadalnią i aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka. Na poddaszu 3 sypialnie, w tym jedna z balkonem od wschodu.
W salonie jest wyjście na przestronny taras i zejście do ogrodu.

Sąsiedztwo stanowią domy jednorodzinne i niezabudowane działki, a wokół rozpościera się Las Młochowski. Plan zagospodarowania przestrzennego przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, dla nieruchomości położonych w granicach Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu.

Lokalizacja nieruchomości gwarantuje ciszę, świeże powietrze i otaczającą zieleni. Jeżeli szukasz domu w takiej okolicy, zapraszam na prezentację.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości.

Mapa

Kontakt

Łukasz Gilis

Łukasz Gilis

Agent/Współwłaściciel

Telefon:
+48 22 724 98 28
Mobile:
+48 500 140 900
Email:
lukasz.gilis@remax-polska.pl
Numer licencji:
5357

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)