Szczegóły oferty

Benenard

Benenard

Działka - sprzedaż 45 000 PLN 40,91 PLN/m2
 / 1100 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu 
Działka budowlana w miejscowości Benenard k/ Żyrardowa o powierzchni 1100 m2 (38x28) objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą i bliźniaczą.
Działka w drugiej linii zabudowy, w drodze gminnej poprowadzona linia elektryczna i wodociąg miejski, w sąsiedztwie kilka działek budowlanych sprzedanych i przeznaczonych do sprzedaży.

Wokół cisza i spokój oraz rozległe tereny zielone, a dojazd do autostrady lub trasy katowickiej zajmuje 10 min.

Zachęcam do odwiedzenia tego miejsca, tu naprawdę można odpocząć.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości
Lokalizacja oferty

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.
 

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)