Szczegóły oferty

Podkowa Leśna, ul. Brwinowska

Podkowa Leśna, ul. Brwinowska

Działka - sprzedaż 685 000 PLN 309,53 PLN/m2
 / 2213 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu 
Działka budowlana w prestiżowej lokalizacji Podkowy Leśnej, tylko 5 minut od centrum miasta. Działka o powierzchni 2213 m2 (50x45), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniową, jednorodzinną, wolno stojącą z możliwością prowadzenia nieuciążliwych usług, zlokalizowanych w parterze budynku mieszkalnego.

Na oferowanej nieruchomości znajduje się zamieszkały dom i wolno stojący garaż na 1 auto. Budynek z lat 50-tych, wybudowany z pełnej cegły, podpiwniczony, nadaje się do rozbudowy. Usytuowanie działki przy głównej ulicy pozwala również na wykorzystanie jej do prowadzenia działalności gospodarczej. Doprowadzone wszystkie media miejskie oraz własna studnia.

Podkowa Leśna to miasto-ogród, tylko 30 km od centrum Warszawy, z którą jest świetnie skomunikowana dzięki podmiejskiej kolejce WKD i linii autobusowej. Samochodem dojedziemy do Warszawy trasą S8 lub autostradą A2 już w 30 minut.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości.
Lokalizacja oferty

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.
 

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)