Piastów

ul. Jana III Sobieskiego

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Numer oferty
8273115
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
32.5
Długość działki (mb.)
43
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Bezpośrednio na działce
Gaz
W drodze
Ogrodzenie
Siatka
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego

Opis nieruchomości

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1394 m2 z dużym potencjałem inwestycyjnym.
Według projektu podziału, zgodnego z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, możliwość wybudowania 3 domów jednorodzinnych: jednego wolno stojącego oraz dwóch domów w zabudowie bliźniaczej.
Działka ogrodzona, położona w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.
Media miejskie w drodze: gaz, woda, kanalizacja, na działce prąd oraz własne ujęcie wody.
Komunikacją miejską do centrum Warszawy 40 min. Przystanek autobusowy - 500 m, 4 przystanki do PKP Piastów, skąd już tylko 22 min. do centrum Warszawy.
Zapraszam

Mapa

Kontakt

RE/MAX Family

Telefon:
22 724 98 28
Email:
family@remax-polska.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)