Pęcice Małe

ul. Leśna

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Numer oferty
58/4734/OGS
Przeznaczenie działki
Inwestycyjna
Szerokość działki (mb.)
200
Długość działki (mb.)
120
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Prąd
Tak
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Szambo, Miejska w drodze
Ogrodzenie
Siatka
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego

Opis nieruchomości

Unikalna enklawa w willowej okolicy pośród starodrzewu. Idealna dla osób poszukujących niezwykłego miejsca do życia lub wypoczynku. Graniczy z malowniczą rzeczką Utratą oraz zbiornikiem wodnym Zalewem Komorowskim.
Teren można podzielić na mniejsze działki (ok. 2 000m2), co czyni go atrakcyjnym dla dewelopera. Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania terenu!
W centralnej części nieruchomości znajduje się oryginalny pałacyk z klinkierową elewacją i dachem krytym blachą. W środku oryginalne wnętrze z ciekawymi dekoracyjnymi „smaczkami”, absolutna gratka dla koneserów. Pałacyk po niewielkim remoncie będzie nadawać się do zamieszkania.
W głębi ogrodu odnajdziemy stary budynek stajni, również z czerwonej cegły oraz stodołę.
Ciche i eleganckie sąsiedztwo.
Dogodny dojazd do Warszawy trasą S8.

Mapa

Kontakt

RE/MAX Family

Telefon:
22 724 98 28
Email:
family@remax-polska.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)