Jaktorów-Kolonia

ul. Nowowiejskiego

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Numer oferty
1023/2037/OGS
Przeznaczenie działki
Leśna z prawem budowy
Szerokość działki (mb.)
37
Długość działki (mb.)
60
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Tak
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Miejska w drodze
Ogrodzenie
Brak
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego

Opis nieruchomości

Działka budowlana w miejscowości Kolonia Jaktorów ( gm. Jaktorów ) o powierzchni 2 200 m2 przy ulicy Nowowiejskiego.

Nieruchomość w kształcie prostokąta o wymiarach 36x60 m, płaska, sucha, porośnięta brzozami. Do działki prowadzi asfaltowa ulica Nowowiejskiego. W ulicy, bezpośrednio przy działce, wszystkie media (prąd, gaz, woda, kanalizacja). Wokół cisza, spokój, w sąsiedztwie pojedyncze domy jednorodzinne.
Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego przewidującym zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z zachowaniem leśnego charakteru działki. Dopuszczalna powierzchnia zabudowy - do 20 % powierzchni działki, ale nie więcej niż 400 m2. Posadowienie budynku nastąpić może z uwzględnieniem zachowania cennego drzewostanu. Na działce dopuszcza się posadowienie jednego budynku mieszkalnego.

Nieruchomość położona około 1 km. od centrum Jaktorowa, stacji PKP, 6 km od Grodziska Mazowieckiego. W pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy, Urząd Gminy. Oprócz pełnej infrastruktury cisza, spokój i sielska atmosfera.

Polecam uwadze i zapraszam na prezentację.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości

Mapa

Kontakt

Dagmara Kłok

Dagmara Kłok

Agent

Telefon:
+48 788 784 465
Mobile:
+48 22 724 98 28
Email:
dagmara.klok@remax-polska.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)