Szczegóły oferty

Nowa Wieś, ul. Polna

Nowa Wieś, ul. Polna

Działka - sprzedaż 595 000 PLN 351,65 PLN/m2
 / 1692 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu 
Już czas na zakup działki pod Twój dom. Sezon się właśnie zaczyna, czas wybrać tę najlepszą dla Ciebie. RE/MAX Family oferuje na sprzedaż jedną z ostatnich działek budowlanych w centrum Nowej Wsi, gm. Michałowice.

Jest to działka o powierzchni 1692 m2 objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową, wolno stojącą z możliwością prowadzenia nieuciążliwych usług z zakresu handlu, gastronomii, rzemiosła, biur, zdrowia, itp. jako funkcji towarzyszącej, zlokalizowanej w parterze budynku mieszkalnego.
Zgodnie z planem istnieje również możliwość postawienia drugiego budynku o funkcji niemieszkalnej (garaż, budynek gospodarczy) o powierzchni do 60 m2. Ten płaski, w kształcie prostokąta teren, jest ogrodzony i posiada dostęp do dwóch ulic: Polnej i Granicznej.

Obecnie teren działki urozmaicony jest drzewami, także owocowymi oraz drewnianym budynkiem mieszkalnym w stanie do wyburzenia. W ulicach przy działce, wyłożonych kostką brukową znajdują się wszystkie media miejskie. Sąsiedztwo zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, do centrum pobliskiego Pruszkowa ok. 3 km . Do najbliższego sklepu i stacji WKD Nowa Wieś ok. 500 m .
Zapraszam na prezentację.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości
Lokalizacja oferty

Kontakt