Szczegóły oferty

Łoś, ul. Prażmowska

Łoś, ul. Prażmowska

Działka - sprzedaż 80 000 PLN 90,91 PLN/m2
 / 880 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu 
Działka budowlana o powierzchni 880 m2 (33 x 27), położona przy Alei Lipowej w miejscowości Łoś, gm. Prażmów.

Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przewidującym realizowanie zabudowy jednorodzinnej wolno stojącej wraz nieuciążliwymi usługami. Wysokość projektowanych budynków do 1,5 kondygnacji (w tym poddasze użytkowe).

Działka jest płaska, sucha, w kształcie prostokąta, z kilkoma młodymi drzewami. Linia energetyczna i wodociąg znajdują się w drodze gminnej przy działce.

Dla osób szukających ciszy i spokoju działka ten jest doskonale zlokalizowana. Wokół rozległe tereny leśne zachęcające do spacerów i czynnego wypoczynku.

Zapraszam do odwiedzenia tej malowniczej okolicy.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości.
Lokalizacja oferty

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.
 

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)