Raszyn

ul. Projektowana

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Numer oferty
8005729
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
30
Długość działki (mb.)
40
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Kwadrat
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ogrodzenie
Siatka
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego

Opis nieruchomości

Na sprzedaż - foremna, duża działka, położona w spokojnej, willowej okolicy. Działka przy ul. Projektowanej 23 w Warszawie, ma 1181 m2 i kształt prostokąta. Dłuższe boki o wymiarach około 40 metrów, krótsze odpowiednio 30 metrów - idealna pod inwestycję, jak również budowę domu.

Powierzchnia działki jest płaska, teren jest suchy. Zarówno rozmiar, kształt, jak i położenie działki są idealne do wielu zastosowań, w zależności od potrzeb przyszłych Właścicieli. Spokojna, willowa okolica, nieopodal liczne placówki handlowe i gastronomiczne.

Przeznaczeniem działki jest zabudowa jednorodzinna wolnostojąca, zabudowa bliźniacza. Dopuszczone są również nieuciążliwe usługi.

Widoczne zadrzewienia, to drzewa owocowe, na których wycięcie nie potrzeba pozwolenia.

Bardzo dobre połączenie komunikacją miejską z Warszawą – z pobliskiego przystanku na Al. Krakowskiej jeździ regularnie kilka linii autobusowych w kierunku centrum Warszawy i Raszyna. Świetny dojazd na lotnisko Chopina i do Mordoru, a dzięki bliskości Al. Krakowskiej, Trasy S2 i S8 – rewelacyjne połączenie samochodem z całą Warszawą.

Działka ma dostępne wszystkie media, uzyskanie zezwolenia na budowę jest formalnością.

Zainteresowanym prześlę link do Geoportalu, z dokładnie zaznaczonymi granicami działki i okolicznych nieruchomości.

http://mapy.geoportal.gov.pl/imap/?locale=pl&gui=new&sessionID=3775439

Zapraszam na prezentacje, jestem wyłącznym reprezentantem Właścicieli przy sprzedaży tej nieruchomości.

Mapa

Kontakt

RE/MAX Family

Telefon:
22 724 98 28
Email:
family@remax-polska.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)