Grodzisk Mazowiecki

ul. Prosta

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Numer oferty
1036/2037/OGS
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
50
Długość działki (mb.)
60
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Prąd
W drodze
Gaz
W drodze
Ujęcie wody
Studnia, Miejska w drodze
Ogrodzenie
Siatka
Droga dojazdowa
Utwardzona
Plan miejscowy
Plan zagospodarowania przestrzennego

Opis nieruchomości

Działka leśna, budowlana, o powierzchni 3464 m2, objęta planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową. Teren płaski, suchy, częściowo porośnięty kilkudziesięcioletnimi sosnami i brzozami.

Wjazd od ul. Prostej w której znajduje się linia elektryczna, wodociąg miejski i gazociąg, planowana jest również kanalizacja. W sąsiedztwie nowa zabudowa mieszkaniowa wolno stojąca i bliźniacza. Wokół rozległe tereny zielone, blisko stawy hodowlane i plac zabaw. Do autobusu 600 m, do WKD Okrężna około 1200 m.

Zapraszam do odwiedzenia tej spokojnej i zielonej okolicy.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości.

Mapa

Kontakt

Łukasz Gilis

Łukasz Gilis

Agent/Współwłaściciel

Telefon:
+48 500 140 900
Mobile:
+48 22 724 98 28
Email:
lukasz.gilis@remax-polska.pl
Numer licencji:
5357

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)