Szczegóły oferty

Grodzisk Mazowiecki, ul. R. Traugutta

Grodzisk Mazowiecki, ul. R. Traugutta

Lokal - wynajem 3 300 PLN 22 PLN/m2
150 m2  Pokoje: 6 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu 
Lokal użytkowy o powierzchni 150 m2, usytuowany na I p. budynku produkcyjno-magazynowego z dostępem windą towarową (udźwig 1t) na ogrodzonym, strzeżonym terenie przemysłowej części Grodziska Maz., przy drodze wojewódzkiej 579 w kierunku Błonia, ok. 5 km od wjazdu na autostradę A2.

Budynek stanowi część kompleksu biurowo-produkcyjno-magazynowego, jest po remoncie dachu, wymianie okien i instalacji gazowej CO. Na piętrze budynku oprócz lokalu oferowanego do wynajęcia, znajduje się lokal biurowy o podobnej powierzchni, już wynajęty. Oferowany lokal jest w stanie do remontu i adaptacji pomieszczeń przez nowego najemcę (wynajmujący będzie partycypował w kosztach).

Na terenie nieruchomości znajduje się parking i plac manewrowy dla samochodów, również ciężarowych. Obecnie jest możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni magazynowej, nieogrzewanej, o wielkości 100 m2 i wys. składowania do 4,0 m. Obiekt jest chroniony całodobowo, z przeznaczeniem pod usługi, produkcję i magazynowanie.

Kosztem najemcy jest czynsz w wysokości 22 zł/m2 z wliczonym CO i wodą oraz energia elektryczna wg zużycia. Kaucja w wysokości 6600 PLN. Do podanej wysokości czynszu należy doliczyć podatek VAT.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości
Lokalizacja oferty

Kontakt