Szczegóły oferty

Mościska

Mościska

Działka - sprzedaż 75 000 PLN 50,61 PLN/m2
 / 1482 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu 
Budowlana działka o powierzchni 1480 m2, w miejscowości Mościska, gmina Grodzisk Mazowiecki, otoczona zielenią lasów i pól oraz nowymi domami jednorodzinnymi, może być dogodnym miejscem na Twój wymarzony dom.

Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przewidującym zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.
Gmina Grodzisk Mazowiecki starannie zadbała o infrastrukturę tej okolicy doprowadzając wodociąg, gazociąg i linię energetyczną.

Cicha, zielona okolica, w pobliskiej Adamowiźnie jest szkoła, sklepy, kościół. Do Grodziska Mazowieckiego - miasta z pełną infrastrukturą handlowo-usługową, edukacyjną i kulturalną tylko 3 km.

Wynagrodzenie agencji w calości pokrywa właściciel nieruchomości
Lokalizacja oferty

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.
 

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)