Szczegóły oferty

Milanówek, ul. Przeskok

Milanówek, ul. Przeskok

Lokal - wynajem 1 200 PLN 48 PLN/m2
25 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu 
Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 25m2 w centrum Milanówka.

Usytuowany przy ulicy Przeskok w ruchliwej części miasta, w ciągu handlowo usługowym, nieopodal stacji kolejowej.
Lokal stanowi jedno pomieszczenie oraz toaleta. Do lokalu przynależy miejsce parkingowe dla najemcy. W bliskiej okolicy sklepy, targowisko miejskie. Możliwość zaparkowania bezpośrednio przed lokalem jest dużym atutem. Lokal do własnej aranżacji i prowadzenia wymarzonego biznesu.Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości.
Lokalizacja oferty

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.
 

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)