Szczegóły oferty

Wiskitki, ul. Wspólna

Wiskitki, ul. Wspólna

Dom - sprzedaż 560 000 PLN 2 333,33 PLN/m2
240 m2  Pokoje: 4 2009 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu 
Dom o powierzchni użytkowej 206 m2 usytuowany na działce 7000 m2 w Wiskitkach. Wybudowany w 2009 r. składa się z salonu, 4 sypialni, kuchni, 2 łazienek, WC, kotłowni i garażu. Wnętrza wykończone materiałami dobrej jakości są przestronne i doświetlone dużymi oknami. Teren jest ogrodzony, zagospodarowany, a urządzony ogród wypielęgnowany. Znajdziemy w nim zarówno drzewa i krzewy iglaste, jak i czereśnie, orzechy czy rabaty kwiatowe. Tył działki porasta kilkudziesięcioletni lasek. Na posesji znajduje się dodatkowo drewniany budynek rekreacyjny i murowany garaż na 2 samochody. Podjazd wyłożony kostką, otoczony zielonym szpalerem. W sąsiedztwie pojedyncza zabudowa mieszkaniowa i rozległe tereny zielone.
Dogodna lokalizacja blisko autostrady A2 umożliwia szybki dojazd do Warszawy, Łodzi czy Poznania.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości
Lokalizacja oferty

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.
 

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)