Szczegóły oferty

Skierniewice, ul. Adama Asnyka

Skierniewice, ul. Adama Asnyka

Lokal - sprzedaż 270 000 PLN 3 292,68 PLN/m2
82 m2  Pokoje: 4 1999 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu 
Lokal o powierzchni 82 m2 położony na parterze bloku mieszkalnego, na osiedlu Widok w Skierniewicach. W lokalu znajdują się 4 pomieszczenia 33 m2, 10 m2, 13 m2, 17 m2 i dwie łazienki.
Lokal posiada 2 wejścia-od frontu i z klatki schodowej, można go podzielić na 2 mniejsze. Doskonale nadaje się do prowadzenia działalności np: przedszkola, szkoły językowej, fitness, kancelaria itd; obecnie wykorzystywany na działalność medyczną. Nie wymaga żadnych nakładów finansowych.
Do dyspozycji właściciela jest również przestronna piwnica.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości
Lokalizacja oferty

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.
 

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)