Szczegóły oferty

Grodzisk Mazowiecki, ul. Konspiracji

Grodzisk Mazowiecki, ul. Konspiracji

Lokal - wynajem 800 PLN 53,33 PLN/m2
15 m2  Pokoje: 1 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu 
Lokal użytkowy o powierzchni 15,3 m2 usytuowany na parterze 2-kondygnacyjnego budynku z wejściem od ulicy. Składa się z pomieszczenia głównego i łazienki z kabiną prysznicową. Lokal jest w dobrym stanie technicznym: ściany pokryto tynkiem gipsowym, podłogę terakotą, zainstalowano podwieszany sufit, oświetlenie rastrowe i instalację alarmową.

Dogodne miejsce na świadczenie usług typu: biuro rachunkowe, doradztwo finansowe, ubezpieczenia, itp. Lokal jest dostępny od zaraz, możliwość długoterminowego najmu. Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Dobra lokalizacja, centrum miasta, w pobliżu dworca PKP i PKS.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości
Lokalizacja oferty

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.
 

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)