Żyrardów

ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Numer oferty
287/2037/OLW
Piętro
1
Rok budowy
2018
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Sportowo/Rekreacyjne, Medyczne, Biurowe
Liczba pokoi
1
Stan budynku
Stan deweloperski
Parking naziemny
Tak
Woda
Tak
Rodzaj ogrzewania
CO własne
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Alarm
Tak
Internet
Tak

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 183 m2, położony na I piętrze nowego budynku, przy dworcu PKP w Żyrardowie.
Lokal z wejściem od ulicy, z dużymi oknami, przy budynku miejsca parkingowe. W bezpośrednim sąsiedztwie liczne punkty handlowo-usługowe oraz dworzec PKP.

Budynek został oddany do użytku, właściciel wykonał łazienki, natomiast oświetlenie (podwieszany sufit) i podłogi zostaną wykonane według ustaleń z najemcą. Rozkład okien, instalacji elektrycznej i kaloryferów, umożliwia podział powierzchni na mniejsze lokale. Możliwość długoterminowego najmu. Na parterze budynku będzie Żabka i cukiernio-kawiarnia.

Biorąc pod uwagę dogodną lokalizację z bardzo dużym natężeniem ruchu także pieszych, możliwość prowadzenia działalności usługowej, biurowej. medycznej, rekreacyjnej, itp.

Do podanej wysokości czynszu należy doliczyć podatek VAT. Kaucja w wysokości 6000 zł.
Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości.

Mapa

Kontakt

Łukasz Gilis

Łukasz Gilis

Agent/Współwłaściciel

Telefon:
+48 500 140 900
Mobile:
+48 22 724 98 28
Email:
lukasz.gilis@remax-polska.pl
Numer licencji:
5357

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)