Szczegóły oferty

Żyrardów, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Żyrardów, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej

Lokal - wynajem 5 500 PLN 30,05 PLN/m2
183 m2  Pokoje: 1 2018 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu 
Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 183 m2, położony na I piętrze nowego budynku, przy dworcu PKP w Żyrardowie.
Lokal z wejściem od ulicy, z dużymi oknami, przy budynku miejsca parkingowe. W bezpośrednim sąsiedztwie liczne punkty handlowo-usługowe oraz dworzec PKP.
Budynek zostanie oddany do końca 2018 r. Właściciel wykona łazienki, oświetlenie (podwieszany sufit) i położy podłogę - według ustaleń z najemcą. Biorąc pod uwagę bardzo duże natężenie ruchu, możliwość prowadzenia działalności różnego rodzaju.
Do podanej wysokości czynszu należy doliczyć podatek VAT. Kaucja w wysokości 6000 zł.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości.
Lokalizacja oferty

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.
 

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)