Szczegóły oferty

Grodzisk Mazowiecki, ul. R. Traugutta

Grodzisk Mazowiecki, ul. R. Traugutta

Lokal - wynajem 825 PLN 35,11 PLN/m2
23.5 m2  Pokoje: 1 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu 
Lokal biurowy o powierzchni 23,5 (5,0 x 4,7) usytuowany na Ip. w budynku biurowo-produkcyjnym na ogrodzonym, strzeżonym terenie przemysłowej części Grodziska Maz., przy drodze wojewódzkiej 579 w kierunku Błonia, ok. 5 km od wjazdu na autostradę A2.

Jest to wysokie (3,5m) dobrze doświetlone pomieszczenie z dużymi otwieranymi oknami, świeżo odmalowane, dostępne od zaraz. Podany czynsz jest kwotą netto do której należy doliczyć podatek 23%VAT. W czynsz wliczone jest CO i woda, energia elektryczna płatna wg zużycia. Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu (netto).

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości
Lokalizacja oferty

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.
 

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)