Mszczonów

ul. Rawska

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Numer oferty
305/2037/OLW
Piętro
1
Rok budowy
2010
Rodzaj budynku
Kamienica
Przeznaczenie
Inne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Inne
Stan budynku
Bardzo dobry
Parking naziemny
Tak
Woda
Tak
Gaz
Tak
Rodzaj ogrzewania
CO własne, Gazowe
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Alarm
Tak
Witryna
Tak
Internet
Tak

Opis nieruchomości

Do wynajęcia 7 pokoi hotelowych z łazienkami, dla 15 osób, o łącznej powierzchni 124 m2 we Mszczonowie. Powierzchnię stanowi I piętro budynku wolno stojącego, położonego bezpośrednio przy ulicy Rawskiej. Na piętro prowadzi oddzielna klatka schodowa z niezależnym wejściem, zabezpieczonym domofonem.

Do wynajęcia również parter budynku, 135 m2 z oddzielnym wejściem do lokalu na poziomie "0" bez schodów. Posiada duże witryny, może być przeznaczony pod działalność handlową, usługową, biurową, rekreacyjno-sportową, gastronomiczną, medyczną lub inną. Od frontu parking dla klientów, możliwość zaopatrzenia i parkowania również z tyłu budynku.

Do czynszu nie będzie doliczony podatek VAT, kaucja w wysokości 7000 zł.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości.

Mapa

Kontakt

Łukasz Gilis

Łukasz Gilis

Agent/Współwłaściciel

Telefon:
+48 500 140 900
Mobile:
+48 22 724 98 28
Email:
lukasz.gilis@remax-polska.pl
Numer licencji:
5357

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)