Grodzisk Mazowiecki

ul. T. Bairda

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Numer oferty
307/2037/OLW
Piętro
0
Liczba pięter
4
Rok budowy
2017
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Gastronomiczne, Sportowo/Rekreacyjne, Medyczne, Biurowe
Stan budynku
Idealny
Zaplecze socjalne
Tak
Parking naziemny
Tak
Woda
Tak
Rodzaj ogrzewania
CO miejskie
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Alarm
Tak
Witryna
Tak
Internet
Tak

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 838 m2, położony na poziomie "0" w bloku mieszkalnym, w centrum osiedla Bairda, w Grodzisku Mazowieckim. Nowoczesna bryła zawiera 64 lokale mieszkalne, wszystkie zamieszkałe.

Dzięki doskonałej lokalizacji budynku, w otoczeniu kilkudziesięciu bloków mieszkalnych, sklepów i punktów usługowych, sąsiedztwie szkoły, przedszkola, hali sportowej można prowadzić działalność różnego rodzaju. Do lokalu prowadzą 3 wejścia i może zostać podzielony nawet na 6-8 niezależnych lokali o powierzchniach od około 80 m2.

Do dyspozycji najemcy jest również garaż wewnątrz budynku o powierzchni 350 m2, mieszczący 15 stanowisk. Może spełniać funkcję magazynu. Wjazd na poziomie "0" przez wysoką, automatycznie otwieraną bramę.

Grodzisk Mazowiecki to jedna z najlepiej rozwijających się gmin w Polsce, posiada doskonałe połączenie z Warszawą, dzięki linii kolejowej, autostradzie, czy kolejce WKD.

Do podanej wysokości czynszu należy doliczyć podatek VAT. Najemca wpłaca kaucję w wysokości miesięcznego czynszu.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości.

Mapa

Kontakt

Łukasz Gilis

Łukasz Gilis

Agent/Współwłaściciel

Telefon:
+48 500 140 900
Mobile:
+48 22 724 98 28
Email:
lukasz.gilis@remax-polska.pl
Numer licencji:
5357

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)