Milanówek

ul. Tadeusza Kościuszki

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Numer oferty
311/2037/OLW
Piętro
0
Liczba pięter
1
Rodzaj budynku
Pawilon
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Inne, Inne
Liczba pokoi
2
Stan budynku
Bardzo dobry
Zaplecze socjalne
Tak
Piwnica
Tak
Woda
Tak
Gaz
Tak
Rodzaj ogrzewania
Gazowe
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Witryna
Tak

Opis nieruchomości

Lokal handlowo-usługowy do wynajęcia od 1 lutego w centrum Milanówka, przy stacji PKP.

Nieruchomość o powierzchni 58 m2 usytuowana na parterze pawilonu handlowo-usługowego, znajdującego się przy ruchliwej ulicy miasta. Lokal złożony z dwóch poziomów, z czego parter to otwarta przestrzeń do dowolnej aranżacji. Atutem lokalu są duże witryny. Na poziomie -1 znajduje się dodatkowe pomieszczenie mogące spełniać różnorodne funkcje, korytarz oraz 2 toalety.
Do dyspozycji najemcy jest również przestrzeń na zewnątrz, przed lokalem, np. na promocję działalności i reklamę.

Doskonała lokalizacja w centrum miasta przy stacji PKP, sąsiedztwo sklepów i lokali usługowych, bezpośrednie wejście z ulicy, duże witryny to niewątpliwe atuty tej nieruchomości. Meble widoczne na zdjęciach nie wchodzą w skład oferty. Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Kwota czynszu nie będzie powiększona o podatek VAT.

Zapraszam na prezentację.

Wynagrodzenie agencji pokrywa właściciel nieruchomości

Mapa

Kontakt

Dagmara Kłok

Dagmara Kłok

Agent

Telefon:
+48 788 784 465
Mobile:
+48 22 724 98 28
Email:
dagmara.klok@remax-polska.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)