Szczegóły oferty

Warszawa, Wilanów, Sarmacka

Warszawa, Wilanów, Sarmacka

Mieszkanie - sprzedaż 630 400 PLN 9 850 PLN/m2
64 m2  Pokoje: 2 2010 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu 
Oferuję do sprzedaży przestronne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 64 m2 z dwoma ogródkami - na dwie strony świata oraz werandą.
Mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji przy ul . Sarmackiej na warszawskim Wilanowie.
Duży , dobrze doświetlony salon , częściowo połączony z kuchnią i przejściem do jednego z ogródków usytuowanego od strony patio.
Sypialnia sporych rozmiarów z wyjściem na werandę i przejściem do drugiego ogródka . Kuchnia jasna z oknem do podłogi, umeblowana i w pełni wyposażona w sprzęt AGD. Łazienka z kabiną prysznicową, pralką . W okolicy rozbudowana infrastruktura miejska z szeroką ofertą edukacyjną , usługową i rekreacyjną . Tuż obok komunikacji miejskiej .
Wilanów to dynamiczna dzielnica , bardzo popularna wśród ludzi młodych i nie tylko .

CENA : 630,400 PLN
Miejsce postojowe w garażu podziemnym: 35,000 PLN

POLECAM !!!!
Lokalizacja oferty

Pośrednik RE/MAX Family

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.
 

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)