Szczegóły oferty

Mszczonów, ul. Malinowa

Mszczonów, ul. Malinowa

Mieszkanie - wynajem 1 500 PLN 41,67 PLN/m2
36 m2  Pokoje: 2 2009 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu 
Mieszkanie o powierzchni 36 m2 z balkonem do wynajęcia we Mszczonowie. Mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną, umeblowaną i wyposażoną kuchnią, usytuowane na I/III p. bloku z 2009 r. Lokal jest umeblowany i wyposażony, gotowy do zamieszkania od zaraz. Sąsiedztwo osiedla mieszkaniowego, i term mszczonowskich oraz pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. Polecamy, to dobra oferta!

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości.
Lokalizacja oferty

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.
 

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)