Szczegóły oferty

Milanówek, ul. Piotra Wysockiego

Milanówek, ul. Piotra Wysockiego

Mieszkanie - wynajem 1 450 PLN 35,37 PLN/m2
41 m2  Pokoje: 2 1978 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu 
Polecam Państwu, atrakcyjne, przestronne i jasne mieszkanie znajdujące się w południowej części Milanówka do wynajęcia od zaraz.

Lokal o powierzchni 41m2 usytuowany jest na I p. w 2-piętrowym bloku z 1978 r. Mieszkanie po generalnym remoncie częściowo umeblowane i wyposażone w podstawowe sprzęty AGD i RTV ( pralka, telewizor). Składa się z 2 pokoi, w tym 1 z aneksem kuchennym, p/pokoju i łazienki z wanną.
Czynsz płatny przez najemcę zawiera opłaty za CO, gaz i wodę oraz TV kablową. Dodatkowo płatna energia elektryczna według zużycia. Kaucja w wysokości 1500 zł. Właściciel lokalu nie wyraża zgody na posiadanie zwierząt.

Dogodna lokalizacja, w pobliżu centrum handlowe TESCO, i punkty usługowe; do dworca PKP i stacji WKD ok. 1,5 km.

Polecam i zapraszam na prezentację.
Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości.
Lokalizacja oferty

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.
 

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)