Żyrardów

ul. Spółdzielcza

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Numer oferty
159/2037/OMW
Rodzaj budynku
Blok
Rok budowy
2006
Piętro
4
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
1
Typ kuchni
Aneks
Liczba balkonów
1
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
40

Opis nieruchomości

Kawalerka 36 m2 z balkonem, usytuowana na IV piętrze bloku przy ul. Spółdzielczej w Żyrardowie. Mieszkanie częściowo umeblowane, z telewizorem, lodówką i pralką. Widok z balkonu na stronę południową, w sąsiedztwie bloki mieszkalne, przy budynku rozległy parking.

Wokół tereny zielone z dala od miejskiego hałasu. Do dyspozycji lokatorów wspólne pomieszczenie na wózki i rowery.

Na terenie osiedla znajduje się przedszkole, szkoły, sklepy, plac zabaw, hala sportowa z basem, liczne punkty handlowo-usługowe. Dojazd do PKP (około 10 minut) zapewnia komunikacja miejska.
Najemcę obciążają dodatkowo koszty zużycia ciepłej i zimnej wody, prądu oraz CO -liczniki na kaloryferach. Kaucja w wysokości 1500 zł.

Zapraszam na prezentację, wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości

Mapa

Kontakt

Łukasz Gilis

Łukasz Gilis

Agent/Współwłaściciel

Telefon:
+48 500 140 900
Mobile:
+48 22 724 98 28
Email:
lukasz.gilis@remax-polska.pl
Numer licencji:
5357

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)