Milanówek

ul. Średnia

Wyślij znajomemu


 

Parametry

Numer oferty
154/2037/OMW
Rodzaj budynku
Część domu
Rok budowy
2008
Piętro
1
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Aneks
Ogród
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
2

Opis nieruchomości

Mieszkanie do wynajęcia o powierzchni ok. 80 m2 w Milanówku, stanowiące poddasze budynku jednorodzinnego, posadowionego na dużej, ogrodzonej działce. Proponowany lokal to dwie sypialnie, duża łazienka, umeblowany i wyposażony aneks kuchenny z jadalnią oraz hall.

Mieszkanie jest przestronne i dobrze doświetlone z ekspozycją okien na wschód i zachód. Częściowo umeblowane, bardzo zadbane, gotowe do zamieszkania od 10.01.2019.

Najemca może korzystać z części ogrodu przy budynku oraz miejsc postojowych na terenie posesji. Istnieje możliwość długoterminowego najmu. Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Najemcę obciążają koszty zużycia energii elektryczne i wody według wskazań liczników oraz centralnego ogrzewania, ciepłej wody i gazu do gotowania w wysokości 350 zł miesięcznie.

Cicha, zielona okolica. Sąsiedztwo pól i rzadkiej zabudowy mieszkaniowej. Do centrum miasta ok 2 km, do kolejki WKD ok. 300 m.
Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości

Mapa

Kontakt

Łukasz Gilis

Łukasz Gilis

Agent/Współwłaściciel

Telefon:
+48 22 724 98 28
Mobile:
+48 500 140 900
Email:
lukasz.gilis@remax-polska.pl
Numer licencji:
5357

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)