Szczegóły oferty

Podkowa Leśna, ul. Gołębia

Podkowa Leśna, ul. Gołębia

Obiekt - sprzedaż 1 490 000 PLN 3 547,62 PLN/m2
420 m2  Pokoje: 11 1990 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu 
Kultowa restauracja Biały Dworek w Podkowie Leśnej na sprzedaż !!!
Oferujemy do sprzedaży obiekt o powierzchni całkowitej ponad 400 m2, położony na działce 1 500 m2, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 719 Warszawa - Żyrardów.

Budynek został zaprojektowany jako restauracja o powierzchni gastronomicznej 220 m2 z częścią biurowo-mieszkalną 150 m2 i jest doskonale przystosowany do funkcji, którą pełni. Otoczony zielenią starodrzewu, zagospodarowanym ogrodem, licznymi nasadzeniami i wspaniale spełnia swoją rolę.

Restauracja Biały Dworek od 1991 r serwuje menu kuchni staropolskiej i wykwintne dania oparte na tradycji kuchni dworów szlacheckich. To tutaj, mieszkańcy Podkowy Leśnej, Milanówka, Komorowa czy Otrębus organizują wesela, chrzciny, komunie, konsolacje. To do Białego Dworku przychodzą całe rodziny na niedzielny obiad. To w tej właśnie restauracji spotykają się znajomi i przyjaciele, aby w rodzinnej atmosferze jeszcze raz nacieszyć podniebienie smakiem wyszukanych dań lub potraw, których smak pamiętamy z dzieciństwa…

Jest możliwość wydzierżawienia lub zakupu od gminy sąsiedniej działki o powierzchni 2 200 m2 i rozszerzenia działalności. Vis a vis restauracji (przy drodze nr 719) znajduje się centrum handlowe Podkowa Leśna.
Zachęcamy do bliższego zapoznania się z tą nietuzinkową nieruchomością.

Wynagrodzenie agencji w całości pokrywa właściciel nieruchomości.
Lokalizacja oferty

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RE/MAX Family ( GILIS Nieruchomości sc ) dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych, możliwości ich edycji lub usunięcia.
 

Administratorem danych jest GILIS Nieruchomości sc z siedzibą przy ul. Przeskok 10 w Milanówku 05-822. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)